Johor DT vs Selangor  1.58|3.50|5.20
Man City vs Arsenal  2.15|3.10|3.30
Lee Zii Jia vs Axelsen  2.05|1.78
MPL MY – HAQ vs Aphelion  1.42|2.80
Liverpool vs Chelsea  1.95|3.20|3.80
Pahang FA vs Kedah FC  2.75|3.00|2.55
Ng Tze Yong vs J. Christie  1.88|1.95
Johor DT vs Selangor  1.58|3.50|5.20
Man City vs Arsenal  2.15|3.10|3.30
Lee Zii Jia vs Axelsen  2.05|1.78
MPL MY – HAQ vs Aphelion  1.42|2.80
Liverpool vs Chelsea  1.95|3.20|3.80
Pahang FA vs Kedah FC  2.75|3.00|2.55
Ng Tze Yong vs J. Christie  1.88|1.95

Odds Masa Nyata

Odds Perlawanan my99 – Kadar Terbaik untuk Semua Sukan Pilihan Malaysia

Daripada Liga Super Malaysia hinggalah EPL dan MPL e-sukan, my99 menawarkan odds perlawanan yang kompetitif, telus, dan dikemas kini setiap masa. Ketahui cara membaca odds dan manfaatkan setiap taruhan anda dengan lebih bijak.

Daftar & Mula Bertaruh Lihat Perlawanan Live

Odds Pilihan Hari Ini

JDT Menang (Liga Super) 1.58
Lee Zii Jia Menang (BWF) 2.05
Team HAQ 2-0 (MPL MY) 1.42
Liverpool Menang (EPL) 1.95

Odds dikemas kini masa nyata. Daftar untuk akses penuh.

0
Pasaran Odds Aktif
0
Sukan Tersedia
30
Saat Kemas Kini
0
Kadar Bayaran Balik (%)

Jadual Odds Perlawanan Terkini

Semak odds terbaru untuk perlawanan pilihan anda di my99. Klik pada nilai odds untuk pilih taruhan anda.

Semua Sukan
Bola Sepak
Badminton
E-Sukan
Sukan Lain
Format Odds:
Perpuluhan (EU)
Melayu
Hong Kong
Bola Sepak Liga Super Malaysia & Antarabangsa
Perlawanan 1 Menang Seri 2 Menang O/U 2.5 Handicap
Liga Super Malaysia Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC LIVE 67'
JDT1.58
Seri3.50
Selangor5.20
O1.92
-0.51.74
Liga Super Malaysia Pahang FA vs Kedah FC LIVE 23'
Pahang2.75
Seri3.00
Kedah2.55
O2.10
+0.51.88
Liga Super Malaysia Terengganu FC vs Sabah FA Esok 16:30 MYT
Terengganu2.20
Seri3.10
Sabah3.40
O1.97
01.95
EPL Manchester City vs Arsenal LIVE 54'
Man City2.15
Seri3.10
Arsenal3.30
O1.88
-0.51.80
EPL Liverpool vs Chelsea Hari Ini 21:45 MYT
Liverpool1.95
Seri3.20
Chelsea3.80
O1.90
-12.05
Badminton BWF World Tour & Tempatan
Perlawanan Pemain 1 Pemain 2 Unggul Set 1 3 Set
BWF World Tour Finals Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen LIVE Game 3
Lee Zii Jia2.05
Axelsen1.78
LZJ1.65
Ya1.30
BWF Super 750 Ng Tze Yong vs Jonatan Christie Hari Ini 22:00 MYT
Ng Tze Yong1.88
Christie1.95
NTY1.72
Ya1.38
Kejohanan Badminton Malaysia Chong Wei Han vs Shi Yu Qi LIVE Game 3
CWH2.40
Shi Yu Qi1.58
CWH2.10
Ya1.22
E-Sukan MPL Malaysia, PUBG Mobile & lain-lain
Perlawanan Pasukan 1 Pasukan 2 2-0 2-1
MPL Malaysia Season 13 Team HAQ vs Aphelion Esports LIVE Game 2
Team HAQ1.42
Aphelion2.80
HAQ 2-01.85
HAQ 2-12.60
PUBG Mobile Malaysia Fanatic MY vs RSG MY LIVE Match 1
Fanatic1.90
RSG MY1.90
F 2-02.20
F 2-12.95
MPL Malaysia Season 13 MY Legends vs 1Z Esports Esok 15:00 MYT
MY Legends1.75
1Z Esports2.10
MYL 2-02.05
MYL 2-12.80

* Odds di atas adalah untuk tujuan ilustrasi. Odds sebenar dikemas kini masa nyata selepas log masuk ke akaun my99 anda.

my99

Memahami Odds Perlawanan di my99

Odds bukan sekadar nombor – ia adalah bahasa taruhan sukan. Fahami asasnya dan buat keputusan lebih bijak setiap kali anda bertaruh.

Odds Perpuluhan (Eropah)

Format paling biasa di my99. Odds 2.50 bermaksud setiap RM1 yang anda taruhkan akan membawa pulangan RM2.50 termasuk modal – iaitu keuntungan bersih RM1.50. Mudah dikira dan telus.

Odds Melayu

Format popular di kalangan pemain Asia Tenggara. Odds positif seperti +0.85 bermaksud menang RM0.85 bagi setiap RM1 bertaruh. Odds negatif seperti -1.25 bermaksud anda perlu bertaruh RM1.25 untuk menang RM1.

Handicap Asia

Sistem kelebihan gol yang menyamakan kedudukan antara dua pasukan yang berbeza tahap. Contoh: Handicap -0.5 bermaksud pasukan jaguh perlu menang dengan sekurang-kurangnya 1 gol untuk taruhan anda menang.

Over/Under (O/U)

Bertaruh pada jumlah gol atau mata dalam sesebuah perlawanan. O/U 2.5 bermaksud anda bertaruh sama ada jumlah gol melebihi 2 (Over) atau kurang daripada 3 (Under) – tanpa perlu kisah tentang siapa yang menang.

Perbandingan Format Odds – Contoh Praktikal
Perpuluhan (EU)
Odds
2.50
Taruhan RM100
Pulangan
RM250
Untung RM150
Formula Taruhan × Odds
Format Melayu
Odds
+1.50
Taruhan RM100
Pulangan
RM250
Untung RM150
Formula Taruhan × (Odds+1)
Format HK
Odds
1.50
Taruhan RM100
Pulangan
RM250
Untung RM150
Formula Taruhan × Odds + Taruhan
my99

Kelebihan Odds my99

Kenapa Odds my99 Antara yang Paling Kompetitif di Malaysia?

Ramai pemain bertanya – apa bezanya odds di my99 berbanding platform lain? Jawapannya mudah: margin. Margin dalam taruhan ialah "keuntungan tersirat" yang diambil oleh penganjur daripada setiap pasaran. Semakin rendah margin, semakin tinggi pulangan yang anda terima apabila menang.

my99 menetapkan margin pasaran bola sepak Liga Super Malaysia antara 3% hingga 5% sahaja, jauh lebih rendah berbanding platform tempatan lain yang boleh mencecah 8% hingga 12%. Ini bermaksud secara purata, pemain my99 mendapat pulangan yang lebih tinggi bagi setiap taruhan yang menang – perbezaan RM5 hingga RM15 bagi setiap taruhan RM100 mungkin kelihatan kecil, tetapi ia sangat ketara dalam jangka masa panjang.

Selain margin yang rendah, my99 juga menawarkan kelebihan unik melalui sistem odds yang dikemas kini masa nyata berdasarkan data sukan sebenar. Bagi perlawanan langsung, odds dikira semula setiap 30 saat mempertimbangkan skor semasa, statistik milikan, dan masa perlawanan yang tinggal. Ini memastikan odds yang anda lihat adalah mencerminkan keadaan perlawanan yang sebenar, bukan sekadar angka tetap.

Untuk sukan badminton tempatan dan e-sukan MPL Malaysia, my99 menjadi salah satu platform terawal yang menawarkan pasaran odds yang mendalam – bukan sekadar "siapa menang", malah termasuk handicap set, jumlah poin, dan pilihan taruhan khusus yang sebelum ini hanya tersedia di platform antarabangsa besar.

Ciri-ciri Odds Perlawanan my99
Kemas Kini Setiap 30 Saat

Odds dikira semula secara automatik berdasarkan data perlawanan sebenar. Tidak ada odds lapuk atau tidak tepat di my99.

Margin Pasaran Terendah

Margin bola sepak Liga Super Malaysia serendah 3%–5%, antara yang paling kompetitif dalam pasaran Malaysia.

1,200+ Pasaran Aktif Serentak

Lebih daripada sekadar 1X2 – pilih daripada handicap, O/U, BTTS, skor tepat, dan banyak pasaran lain untuk setiap perlawanan.

3 Format Odds Pilihan

Tukar antara format Perpuluhan, Melayu, atau Hong Kong mengikut keselesaan anda terus dari papan pemuka my99.

Notifikasi Perubahan Odds

Aktifkan notifikasi push untuk mendapat amaran apabila odds perlawanan pilihan anda berubah melebihi ambang yang anda tetapkan.

Perbandingan Odds my99 vs Platform Lain

Lihat sendiri bagaimana odds dan ciri-ciri my99 berbeza berbanding platform pertaruhan lain di Malaysia.

Aspek my99 Platform Lain
Margin Pasaran Bola Sepak 3%–5% (Terendah) 8%–12% atau lebih
Kekerapan Kemas Kini Odds Setiap 30 saat (masa nyata) Setiap 2–5 minit atau manual
Bilangan Pasaran Per Perlawanan 50+ pasaran 10–20 pasaran sahaja
Odds Badminton Tempatan Tersedia penuh (BWF + Tempatan) Terhad atau tidak tersedia
Odds E-Sukan MPL MY Pasaran mendalam tersedia Hanya 1X2 asas
Format Odds Pilihan EU / Melayu / HK 1–2 format sahaja
Fungsi Cash Out Penuh & Separa Tidak tersedia atau terhad
my99

6 Tips Membaca Odds Perlawanan Secara Bijak

Panduan ringkas untuk pemain Malaysia yang ingin memanfaatkan odds my99 dengan lebih efektif.

01
Faham Nilai Odds, Bukan Sekadar Nombor

Odds rendah tidak semestinya pilihan yang lebih selamat. Odds 1.30 bermaksud pasukan itu dijangka menang dengan kebarangkalian 77% – tetapi jika anda fikir kebarangkalian sebenar lebih tinggi dari itu, barulah ia nilai yang baik.

02
Ikuti Pergerakan Odds Sebelum Perlawanan

Perubahan odds mendadak sebelum perlawanan bermula boleh mencerminkan berita terkini – kecederaan pemain utama, pertukaran formasi, atau cuaca padang. my99 menunjukkan sejarah pergerakan odds untuk setiap perlawanan.

03
Bandingkan Pelbagai Pasaran

Kadang-kala odds untuk pasaran O/U atau handicap menawarkan nilai yang lebih baik daripada pasaran 1X2 untuk perlawanan yang sama. Jangan terhad pada satu jenis taruhan sahaja.

04
Manfaatkan Odds Live Semasa Perlawanan

Odds live berubah setiap 30 saat berdasarkan keadaan sebenar. Pasukan yang dominan tetapi masih ketinggalan gol sering menawarkan nilai odds yang lebih baik daripada yang sepatutnya.

05
Tetapkan Had Sebelum Mula

Keputusan terbaik dibuat sebelum emosi terlibat. Tetapkan had kerugian harian anda di my99 sebelum mula semak odds – ini memastikan anda bermain dengan kepala sejuk dan bertanggungjawab.

06
Gunakan Bonus untuk Eksplorasi Pasaran Baru

Bonus selamat datang dan cashback mingguan my99 adalah peluang terbaik untuk mencuba pasaran odds baharu seperti handicap badminton atau e-sukan tanpa menggunakan wang sendiri sepenuhnya.

Panduan Lanjutan

Cara my99 Mengira dan Menetapkan Odds Perlawanan

Bagi ramai pemain baru, odds kelihatan seperti nombor yang ditetapkan secara rawak. Sebenarnya, setiap nilai odds yang anda lihat di my99 adalah hasil pengiraan terperinci yang melibatkan model statistik, data sejarah perlawanan, keadaan semasa pasukan, dan respons pasaran global.

Proses bermula dengan model kebarangkalian asas – seberapa besar kemungkinan pasukan A menewaskan pasukan B berdasarkan rekod head-to-head, prestasi terkini, kekuatan skuad, dan faktor padang (tuan rumah atau tetamu). Kebarangkalian ini kemudiannya ditukar kepada odds perpuluhan dan diselaraskan dengan margin pasaran my99 yang telah ditetapkan.

Apabila perlawanan bermula dan menjadi live, model odds my99 beralih kepada mode masa nyata. Setiap minit perlawanan, data terkini seperti skor, statistik milikan bola, jumlah tendangan ke gol, kad, dan penggantian dimasukkan ke dalam model untuk mengira semula odds secara automatik. Inilah sebabnya anda mungkin melihat odds berubah secara ketara dalam masa beberapa saat selepas gol dijaringkan atau kad merah dikeluarkan.

Untuk sukan badminton pula, my99 mengambil kira faktor seperti rekod head-to-head pemain di permukaan gelanggang tertentu, performa terkini dalam musim BWF World Tour semasa, keupayaan servis dan penerimaan, serta faktor keletihan jika pemain bermain lebih dari satu perlawanan pada hari yang sama. Lee Zii Jia misalnya, diketahui bermain lebih konsisten di peringkat akhir kejohanan berbanding pusingan awal – data ini semua diambil kira dalam penetapan odds my99.

E-sukan seperti MPL Malaysia pula mempunyai dinamik yang berbeza. my99 bekerjasama dengan pakar analitik e-sukan untuk membina model khusus yang mengambil kira statistik draf, win rate hero, prestasi pemain individual, dan rekod pasukan dalam keadaan tekanan. Ini menjadikan odds e-sukan my99 lebih tepat dan bermakna berbanding platform yang hanya mengguna pakai odds generik.

Akhirnya, yang paling penting untuk diingat ialah: odds adalah panduan, bukan jaminan. Mereka mencerminkan kebarangkalian yang dijangkakan, bukan keputusan yang pasti. Pemain yang berjaya di my99 bukan mereka yang selalu menang, tetapi mereka yang secara konsisten membuat taruhan dengan nilai yang baik – iaitu apabila mereka percaya kebarangkalian sebenar sesuatu kejadian adalah lebih tinggi daripada apa yang tersirat dalam odds semasa. Itulah seni sebenar dalam pertaruhan sukan.

Nota Penting

Deposit ke akaun my99 anda menggunakan kaedah pembayaran tempatan Malaysia seperti Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, FPX (Maybank2u, CIMB Clicks), Boost, dan ShopeePay. Deposit diproses serta-merta supaya anda tidak terlepas sebarang perlawanan atau odds yang menarik. Minimum deposit RM10 sahaja.

my99
Dasar Privasi & Perlindungan Data my99

Semua maklumat peribadi dan transaksi kewangan anda di my99 dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit. my99 tidak akan berkongsi, menjual, atau mendedahkan data anda kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Aktiviti pertaruhan anda diproses melalui saluran selamat mengikut piawaian perlindungan data industri tertinggi. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi dan Terma & Syarat kami. Anda berhak meminta akses, pembetulan, atau pemadaman data anda pada bila-bila masa.

Soalan Lazim – Odds Perlawanan my99

Soalan yang kerap ditanya oleh pemain Malaysia tentang odds di my99.

Odds perpuluhan 2.50 bermaksud setiap RM1 yang anda taruhkan akan memberikan pulangan sebanyak RM2.50 jika taruhan anda menang – termasuk modal RM1 asal anda. Jadi keuntungan bersih anda ialah RM1.50 bagi setiap RM1 yang ditaruhkan. Jika anda bertaruh RM100 pada odds 2.50, anda akan menerima RM250 sekiranya menang, dengan keuntungan bersih RM150.

Untuk perlawanan langsung (live), my99 mengemas kini odds setiap 30 saat berdasarkan data perlawanan masa nyata. Perubahan ketara seperti gol, kad merah, atau kecederaan boleh menyebabkan odds berubah serta-merta. Untuk perlawanan pra-pertandingan, odds dikemas kini secara berterusan berdasarkan pergerakan pasaran global dan berita terkini tentang pasukan.

Ya, my99 menyokong tiga format odds pilihan – Perpuluhan (Eropah), Melayu, dan Hong Kong. Anda boleh menukar format paparan odds pada bila-bila masa melalui tetapan akaun atau terus dari halaman odds. Perubahan format tidak mempengaruhi nilai sebenar odds atau potensi kemenangan anda – ia hanya cara berbeza untuk memaparkan maklumat yang sama.

Handicap Asia adalah sistem taruhan di mana pasukan yang lebih lemah diberikan "kelebihan" gol untuk menyamakan kedudukan. Contohnya, jika Johor DT bermain menentang Sabah FA dengan handicap -1.5 pada JDT, bermaksud JDT perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol agar taruhan pada JDT menang. Handicap Asia menghapuskan kemungkinan seri, menjadikan setiap perlawanan hanya mempunyai dua keputusan. Ia popular kerana menawarkan nilai odds yang lebih seimbang untuk kedua-dua pihak.

Ya, my99 menawarkan liputan odds yang komprehensif untuk Liga Super Malaysia – termasuk semua perlawanan dari peringkat kumpulan hingga final. Untuk badminton, my99 merangkumi kejohanan BWF World Tour serta beberapa kejohanan badminton kebangsaan Malaysia. Odds tersedia dalam format pra-perlawanan mahupun live semasa perlawanan berlangsung. Liputan e-sukan pula merangkumi MPL Malaysia Season dan PUBG Mobile Malaysia Championship.

Sedia untuk Manfaatkan Odds Terbaik my99?

Daftar sekarang dan dapatkan bonus deposit pertama sehingga RM500. Akses 1,200+ pasaran odds aktif setiap hari.

Daftar & Mula Bertaruh Lihat Perlawanan Langsung

Terma & syarat terpakai. Bermain secara bertanggungjawab. 18+.

English